Organizacja urodzin


Zapraszamy wszystkie małe i duże dzieci na niezapomniane urodziny w Europejce prowadzone przez fantastyczne animatorki. Dwie godziny świetnej zabawy przy indywidualnym scenariuszu i tematyce. Spełnimy wszystkie marzenia waszych pociech.

Przecież urodziny nie muszą być nudne!

Do dyspozycji dzieci oddajemy dwie sale (w zależności od ilości dzieci), a dla rodziców ciche miejsce w sali warsztatowej, gdzie mogą porozmawiać przy kawie i ciastku.

Koszt przyjęcia urodzinowego (czas trwania 2h): 450zł do 10 dzieci (każde kolejne +25zł), w tym:
– dekoracja Sali urodzinowej,
– wspólne Sto Lat,
– zabawy z animatorami (2h) lub warsztaty,
– materiały plastyczne wykorzystywane w zabawach
– malowanie buziek
– balonowe ZOO
– możliwość zorganizowania dodatkowo do warsztatów kursu tańca – 50 zł

*każde kolejne rozpoczęte 30min poza podstawowym czasem imprezy (2h) płatne dodatkowo – 50zł
*Na życzenie zapewniamy poczęstunek dla dzieci, soki bez cukru, woda mineralna, ciasteczka, chrupki, owoce (tort we własnym zakresie). Szczegóły do uzgodnienia z rodzicami. Koszt 10zł od dziecka.

Dla starszych dzieci dodatkowo proponujemy: (do wyboru)

„Warsztaty mydlarskie”
W trakcie zajęć dzieci biorą udział w całym procesie wytwarzania kolorowych mydeł glicerynowych, krok po kroku ucząc się samodzielnego ich wykonywania. Wiedzę zdobytą na naszych warsztatach, dzieci mogą wykorzystać w domu, np. przygotowując oryginalny prezent na różne okazje (urodziny, Dzień Ojca, Dzień Matki, Dzień Babci i Dziadka, Święta), który jest jedynym w swoim rodzaju odzwierciedleniem wyobraźni.

„Biżuteryjki” (technika bead embroidery)
Bardzo popularną formą rękodzieła jest tworzenie biżuterii. Na warsztatach przedstawię oryginalną i rzadką jak dotąd metodę, jaką jest bead embroidery (z j. ang. bead – koralik). Rzadka nie oznacza, że nowa, gdyż tradycja koralikowania sięga niemalże początków istnienia ludzkości – oczywiście nie w takiej formie, jaką przybrała współcześnie. Silnie związana jest także z rdzenną ludnością Ameryki Północnej (Indianie). Na ogólnie pojęty beading składa się wiele ściegów, wykończeń i stylów prac.

Podczas warsztatów wykonamy wybrany element biżuterii, np. wisior, pierścionek lub kolczyki.

„Malowanie na wodzie”

„Malowanie na wodzie” to tradycyjna turecka sztuka naturalnego zdobienia papieru lub materiału za pomocą farb pływających na powierzchni wody, które tworzą formy podobne do deseni marmuru. Misterne wzory zachowane zostają przez przyłożenie kartki papieru do jej powierzchni tworząc przepiękne, dynamiczne kształty i barwne figury. Specyfiką tego malarstwa jest jego niepowtarzalność, a jednocześnie ulotność. Niezwykle istotna przy tworzeniu jest pewna doza cierpliwości oraz lekka ręka artysty. Technika ta to nie tylko umiejętności. Jest ona przede wszystkim powiązana z koncentracją, natchnieniem i kontemplacją.

Na zajęciach stworzymy własne niepowtarzalne „obrazy duszy” lub z własnoręcznie ozdobionego papieru przygotujemy kartki okolicznościowe.

„Dekorynka” (warsztaty decoupage)

Decoupage to technika zdobnicza polegająca na przyklejaniu na odpowiednio spreparowaną powierzchnię wzoru wyciętego z papieru lub serwetki papierowej. Uważa się, że technika decoupage pochodzi ze wschodniej Syberii. Stamtąd technika przywędrowała do Chin, gdzie aż do XII wieku była popularną metodą ozdabiania lampionów, okien, pudełek i innych przedmiotów. W XVII wieku przywędrował do Europy, gdzie jest do dziś jednym z najpopularniejszych kobiecych hobby.

Na warsztatach wykonamy (do wyboru po poprzednim ustaleniu): biżuterię (kolczyki lub bransoletkę), pięknie zdobiony szklany świecznik, pudełeczko na drobiazgi, karnawałową maskę lub zakładkę do książki. Możemy także – wykorzystując metodę transferu – zaprojektować i wykonać własną, niepowtarzalną eko torbę na zakupy.

„Drzewo pełne emocji” (linoryt)

Linoryt jest techniką graficzną należącą do technik druku wypukłego. Zasady pracy są takie same jak przy drzeworycie, lecz wzór zamiast w drewnianym klocku wycina się w płytce z linoleum. Efekt końcowy przypomina zazwyczaj drzeworyt wycięty w miękkim drewnie. Na powierzchnię płytki nanosi się rysunek, z którego chcemy wykonać grafikę, a później wycina się za pomocą różnego rodzaju noży i dłutek partie, które nie mają być drukowane. Wypukłe części płytki pokrywa się farbą drukarską, nakłada papier i odbija na prasie ręcznej. Linoryt stał się jedną z najpopularniejszych technik graficznych stosowanych w dwudziestym wieku.

Na warsztatach poznamy tę technikę od podstaw i stworzymy własne linoryty – od matrycy po odbitkę. Z racji pracy przy pomocy dłut zajęcia przeznaczone dla dzieci powyżej 10 roku życia.

„Folklorki” (malowanie na szkle)

Malarstwo na szkle ma w Polsce długa tradycję i stanowi ewenement na skalę światową. Technika ta polega na malowaniu na wewnętrznej powierzchni szyby, stosując odwrócony cykl malowania. Uczestnicząc w warsztatach będziecie mieli możliwość poznać tę wywodzącą się z polskiego folkloru technikę i stworzycie własnoręcznie dzieło, które ozdobi Waszą ścianę (tematyka dowolna).

„Animatiki” (warsztaty animacji poklatkowej)

Zajęcia prezentujące technikę animacji poklatkowej. Uczestnicy przygotowują własną, krótką animację. Zajęcia dla straszych dzieci, gdyż wymagają szybkiego tempa, pracy zespołowej i podziału zadań, aby podczas 2 godzin uzyskać efekt finalny w postaci ok. 1-2 min. filmu.

Lub

Urodziny na sportowo czyli:

Siła i atrakcyjność tego rodzaju imprez drzemie w wyobraźni organizatorów i przede wszystkim uczestników imprezy. W czasie trwania eventu tematyka atrakcji i konkurencji krąży wokół gier i zabaw takich jak: – sałatka owocowa
– tenisowe gorące kurczaki
– wyścigi rzędów
– konkursy malarskie (w tym malowanie twarzy)
– taniec nowoczesny
– i dużo, dużo innych

Jesteśmy też otwarci na propozycje dzieci i rodziców, spełnimy urodzinowe marzenia.

Zapraszamy do rezerwacji terminów pod numerem 730-730-318. Warunkiem rezerwacji jest uiszczenie zadatku w wysokości 100zł który nie podlega zwrotowi w razie rezygnacji.